Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Filetowanie kurczaków - praca z nożem

Oferta pracy w Holandii

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Filetowanie kurczaków

Miejsce pracy: Veenendaal (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
Praca w zakładzie produkcyjnym filetowaniu kurczaków ( filety są cięte maszynowo, praca na taśmie przy kontrolowaniu jakości - ewentualnie docinanie/poprawienie gotowych już filetów).

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku: praca przy mięsie, praca z nożem;
- dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność na dłuższy okres czasu (min. rok)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie dla osób z doświadczeniem – 9, 50 EUR brutto / godz.
- nadgodziny płatne 125 %
- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy na długi okres – min. rok
- zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na:
gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6
i załączenie CV w języku polskim i angielskim

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.

NIE GWARANTUJEMY WSPÓLNEGO WYJAZDU ANI ZAKWATEROWANIA DLA PAR.

Powiększ

Ogłoszenie nr 597529

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-29 12:53:54
Ilość wyświetleń:
104
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl