Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca CE

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: kierowca ciężarówki 12 ton, CE, kod 95

Miejsce pracy- Region Borken, Niemcy
Ilość miejsc: 5
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska:
- Transport/ wymiana pustych pojemników i odbiór pojemników z zużytym olejem od klientów
- Załadunek i rozładunek ciężarówki
- Opróżnianie pojemników z oleju i czyszczenie ich
- Prowadzenie dokumentacji
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok 210 godz. miesięcznie
- Transport będzie odbywał się ciągnikami siodłowymi 12 ton
- Pojemniki wielkości od 30 do 1000 litrów
- Trasy dzienne do 250 km w obrębie siedziby firmy transportowej lub trasy dwudniowe 500 km (nocleg w hotelu)
- System pracy TYLKO pełny etat (wykluczone systemy 3/1, 4/1)

Wymagania:
- BARDZO DOBRA znajomość języka niemieckiego
- Ważne prawo jazdy kat. CE, kod 95
- Wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
- Samodzielność w wykonywaniu pracy
- Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Oferujemy:
- Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Wynagrodzenie:ok. 2000 Euro netto
- Dieta dzienna: 12 i 24 Euro netto
- Zakwaterowanie opłacane przez pierwsze 2 miesiące przez pracodawcę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej.
E-Mail: opole@danddpersonal.pl
tel. 502 089 961

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Kierowca CE Borken".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie nr 597475

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 11:08:48
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: DDPersonal