Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Drwal, pilarz

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pilarz, drwal

Miejsce pracy- Singen, Niemcy
Ilość miejsc: 1
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska:
- Obsługa piły łańcuchowej
- Cięcie drzew/gałęzi
- Prace porządkowe w lesie
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

Wymagania:
- DOBRA znajomość języka niemieckiego
- Wymagane doświadczenie na stanowisku pilarza i drwala/pomocnika drwala
- Umiejętność obsługi piły łańcuchowej
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód
- Własna odzież ochronno-robocza

Oferujemy:
- Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne, praca stała
- Wynagrodzenie: 11, 00 Euro brutto
- Wynagrodzenie miesięczne: 1300 do 1500 Euro netto
- Zakwaterowanie zapewnione i dopłacane przez pracodawcę w wysokości 100 Euro

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres umieszczony poniżej.
E-Mail: opole@danddpersonal.pl
tel. 502 089 961

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Drwal, pilarz".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie nr 597472

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 11:04:08
Ilość wyświetleń:
65
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: DDPersonal