Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Hydraulik Belgia

Oferta pracy w Belgii

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Belgii dwóch doświadczonych grup hydraulików.

Opis stanowiska pracy:
Prace będą wykonywane głównie przy budowie nowych obiektów (domy, apartamenty, budynki przemysłowe).

• Usuwanie starej instalacji sanitarnej
• Rozprowadzanie wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji
• Montaż elementów sanitarnych
• Montaż instalacji grzewczej oraz elementów sanitarnych (stal, miedź, PCW, polietylen)

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie w pracy hydraulika (min. 3 lata)
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziana
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność do wyjazdu

Oferta belgijskiego klienta:
• Belgijska umowa o pracę
• 10 euro netto/1h – dla szefa grupy, pomocnik hydraulika, 8, 50 euro/1h
• 38 h tygodniowo
• Wypłaty tygodniowe
• Zapewnione zakwaterowanie
• Opłacone składki emerytalne, ubezpieczenie, świadczenie urlopowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
anna@eap-ltd.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597428

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 09:55:44
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
9.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: kokosanka5
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Nr telefonu: 58 342 23 07

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna@eap-ltd.pl