Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

LAKIERNIK

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy lakiernika samochodowego ( ok. 200 km. od Zgorzelca )

Zakres obowiązków :

- przygotowanie powierzchni do lakierowania
- lakierowanie

Wymagania :

- wykształcenie jako lakiernik samochodowy lub doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy i auto mile widziane
- dyspozycyjność, gotowość do pracy na zmiany
- dokładność i samodzielność w pracy
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku
- zapewniamy pracę w uczciwej i rzetelnej firmie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) .

Frau Tobiś Małgorzata

na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o załączenie kopii dyplomów, kursów, szkoleń, świadectw pracy.
Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Powiększ

Ogłoszenie nr 597357

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-29 08:36:05
Ilość wyświetleń:
21
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: tobis

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.tobis@fraunholz-personalservice.de