Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Monter rur ze sczepianiem TIG na prefabrykacji

Oferta pracy we Francji

Agencja Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. sp. kom. posiadająca certyfikat nr 11595
Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, dla swojego Klienta
poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Naszym klientem jest firma, która specjalizuje się w produkcji systemów rurociągów dla różnorodnych zastosowań i szeregu substancji, lider na rynku giętkich systemów rurowych dla ciepłownictwa i przemysłu.

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w montowaniu rur i sczepianiu elementów rurociągu za pomocą metody TIG (141).

Opis stanowiska:
 prefabrykacja, montaż i instalacja rur przemysłowych ze stali nierdzewnej i czarnej na podstawie rysunku technicznego i izometrycznego
 sczepianie rur za pomocą metody TIG (141)
 wykonywanie pomiarów, prace monterskie
 prace ślusarskie: cięcie, gięcie, docinanie, szlifowanie
 nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
 praca w zakładzie i/lub praca na wysokości
Wymagania:
 doświadczenie w montowaniu i sczepianiu rur metodą TIG
 znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
 dokładność, odpowiedzialność, sumienność
 znajomość języka francuskiego lub angielskiego mile widziana
Oferujemy:
 pracę w dużej, stabilnej i znanej firmie
 atrakcyjne wynagrodzenie
 zatrudnienie na warunkach francuskich
 bezpłatne zakwaterowanie
 pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz francuskim z dopiskiem MONTER RUR- SCZEPIANIE TIG na adres email: rekrutacja@grupamobility.eu
Kontakt: + 48 698 975 079.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

Ogłoszenie nr 597301

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 16:30:51
Ilość wyświetleń:
48
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mobility

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@grupamobility.pl