Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz Mig/Mag/Wig

Oferta pracy w Niemczech

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

SPAWACZ MIG / MAG/ WIG lub Elektroda – NIEMCY

Opis stanowiska:

W zależności od stanowiska

- Spawanie rur, konstrukcji oraz innych elementow stalowych,
- Przygotowywanie konstrukcji do spawania, rur, obrabianie spawów.

Wymagania:
- Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- Spawanie jedną z metod MIG/MAG lub WIG/TIG lub Elektroda potwierdzone certyfikatem,
- Doświadczenie w spawaniu/ślusarstwie - precyzja i sumienność,
- Chęć do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemeic dluższy okres czasu.

Oferujemy:

- Solidne zatrudnienie na niemieckich warunkach przez niemieckiego pracodawcę,
- Zakwaterowanie oferowane przez pracodawce,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość pobierania zaliczek.

Prosze o przesyłanie zgłoszeń na: info@timepart.eu
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00
tel. :
(00 49) 152 14457093

Ogłoszenie nr 597288

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 16:16:27
Ilość wyświetleń:
15
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: timepart04ros
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Rostock
Nr telefonu: (00 49) 152 14457093
Nr telefonu:

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@timepart.eu