Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Mężczyzna opiekun potrzebny od 27.12-język podst.

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma,  świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNA – MĘŻCZYZNĘ - Z PODSTAWOWYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy : Wulfsen 21445
Termin wyjazdun : 27.12.2016 NA 2 miesiące
Wynagrodzenie :800-900+100€ premii

Ogólny opis

Pan lat 70 i Pani lat 62. Do opieki jest Pan. Żona nie wymaga opieki. Podopieczny choruje na SM dlatego ma problemy z chodzeniem. Jest inkontynentny. Wymaga pomocy w codziennych czynnościach, taże związanych z toaletą, gdyż ma problemy ruchowe. Opiekun powinien być osobą silną gdyż Pan wymaga podnoszenia. Do dyspozycji wózek inwalidzki, przy wannie jest specjalna winda ułatwiająca mycie podopiecznego. Poza opieką do obowiązków Opiekuna należeć będzie sprzątanie.

SPRAWDZONA OFERTA !

Zakres obowiązków:
-pomoc przy codziennej toalecie
-prowadzenie gospodarstwa domowego
-zakupy, wizyty lekarskie
-kontrolowanie przyjmowania leków
-spacery, wspólne spędzanie czasu

WYMAGANIA:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
-mężczyzna ( 35-65 lat )
-doświadczenie w opiece
-prawo jazdy kat.B

ZAPEWNIAMY :

-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50€
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI  ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM
- KOMUNIKATYWNYM
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com
tel.:( 58) 620 99 96
tel.: 576 115 628 - lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

Powiększ

Ogłoszenie nr 597254

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 14:44:26
Ilość wyświetleń:
46
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KonikGdynia

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com