Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca ciężarówki kat. C+E-Niemcy- 3/1

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy-Aschenberg Westf.

Zakres obowiązków:
• Transport nacjonalny z naczepą typu firana
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem kat. C+E
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Kurs ADR
• Język niemiecki lub język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
• Pracę w systemie 3/1
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie 2000 euro+ 24 euro diety dziennie

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca ciężarówki 3/1”

Ogłoszenie nr 597248

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 14:36:23
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: findstaff
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@findstaff.pl