Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUN/KA-SENIORA-03.12.16-1200 Euro Netto+PREMIA

Oferta pracy w Niemczech

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEGO PANA JOHANNA

Oferujemy:

wynagrodzenie 1200 Euro netto + 100-300 Euro premii świątecznej
legalną pracę na podstawie 1 umowy
dostęp do całodobowego numeru alarmowego
opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
organizacja i opłata przejazdu
terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
Elastyczny okres trwania umowy – możliwość zmiany okresu trwania umowy
Wyżywienie i zakwaterowanie
W razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:

Pan
87 lat
83 kg
180 cm
Osoba leżąca ( transfer łóżko <-> wózek inwalidzki )
Inkontynencja
Wysokie ciśnienie krwi
Problemy z pamięcią
Paraliż prawej strony ciała

Pan jest osobą leżącą. Potrzebna jest pomoc przy transferze.

Podopieczny mieszka wraz z całkowicie sprawną żoną, która robi zakupy oraz zajmuje się gotowaniem posiłków każdego dnia.

Do dyspozycji opiekunki w pełni wyposażony pokój z osobną łazienką oraz dostępem do internetu.

Zakres obowiązków:

opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, dbanie o higienę osobistą , organizacja czasu wolnego, spacery)
pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu KOMUNIKATYWNYM
doświadczenie w opiece
miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
TERMIN ZLECENIA: 03.12.2016– 03.02.2017

MIEJSCE PRACY: 93059 REGENSBURG

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym REG/12/2016 na adres: kontakt@centrumpracy24.com

Kontakt telefoniczny :

Tel. (32) 235-31-72,

tel. 883 502 200

Dołącz do Centrum Pracy 24

Powiększ

Ogłoszenie nr 597243

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2016-11-28 14:19:46
Ilość wyświetleń:
66
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: barlicki
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 322353172

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@centrumpracy24.com