Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator giętarki CNC

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów
w Niemczech 5 osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- obsługa giętarek CNC (oprogramowanie TRUMPF, giętarka np. TruPunch)
- opcjonalnie umiejętność wprowadzania korekt i programowania
- pomocnicze prace ślusarskie
- przestrzeganie norm jakościowych oraz BHP

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na pełny etat + możliwe nadgodziny (wypłacane z najbliższą wypłatą w wysokości + 25% od podstawowej stawki)
- miejsce pracy: Rottenburg
- wynagrodzenie w wysokości minimum 10 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi)
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym
- wykształcenie na dane stanowisko lub/oraz duże doświadczenie w oprogramowaniu TRUMPF
- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.
E-Mail: rekrutacja@personalauspolen.eu
www.personalauspolen.eu
tel. 717242135/ 790707557
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Powiększ

Ogłoszenie nr 597225

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-28 13:44:11
Ilość wyświetleń:
57
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sempre
Państwo: Polska
Nr telefonu: 790707557

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@personalauspolen.eu