Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUN/KA-SENIORA-15.12.16-1300 Euro Netto+PREMIA

Oferta pracy w Niemczech

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI ILSE do Hemmingen koło Hannoweru

Oferujemy:

wynagrodzenie 1300 Euro netto + 150-300 Euro premii świątecznej
legalną pracę na podstawie 1 umowy
dostęp do całodobowego numeru alarmowego
opieka i wsparcie naszego pracownika przez cały okres trwania umowy
organizacja i opłata przejazdu
terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10.
Elastyczny okres trwania umowy – możliwość zmiany okresu trwania umowy
Wyżywienie i zakwaterowanie
W razie potrzeby zapewniamy własny dostęp do Internetu
Opis zlecenia:

Pani
89 lat
65 kg
160 cm
osłabienie
zaburzenia rytmu serca
osteoporoza
porusza się z balkonikiem
Podopieczna jest miła i spokojna. Stara się wiele rzeczy wykonywać samodzielnie. Lubi grać w karty oraz czytać gazety. Mieszka sama w domku jednorodzinnym.

Zakres obowiązków:

opieka na osobą starszą (pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, dbanie o higienę osobistą podopiecznej, w razie potrzeby pomoc podopiecznej przy poruszaniu się , organizacja czasu wolnego, spacery)
pomoc w prostych pracach domowych (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
doświadczenie w opiece
miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
TERMIN ZLECENIA: 15.12.2016– 15.02.2017

MIEJSCE PRACY: Hemmingen koło Hannoweru

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Hem/12/2016 na adres: kontakt@centrumpracy24.com

Kontakt telefoniczny :

Tel. (32) 235-31-72,

tel. 883 502 200

Dołącz do Centrum Pracy 24

Powiększ

Ogłoszenie nr 597209

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2016-11-28 12:45:08
Ilość wyświetleń:
127
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: barlicki
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 322353172

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@centrumpracy24.com