Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunkja do Pana w Norymberdze na 3 tygodnie

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 81 lat, 87 kg, 178 cm, ma początki demencji, choroby serca, wysokie ciśnienie. Ma rozrusznik serca. Porusza się samodzielnie, ryzyko upadku. Dezorientacja co do miejsca i czasu. Zaburzony rytm dnia i nocy (późno się kładzie, długo śpi ). Apatyczny. Ograniczenie słuchu. Pan uprzejmy i miły. Lubi sport, naturę, zwierzęta, spacery.
Warunki pobytowe: Pan mieszka w mieszkaniu, 120m2, łącznie 5 pokoi, 2 łazienki, centrum, 5 min pieszo do komunikacji, 5min sklepy. DLA OPIEKUNKI/ OPIEKUNA : pokój, z małą osobną toaletą, Internet, TV, telefon Flaterate.
OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o lekach, zachęcanie do jedzenia i picia. Zakupy, gotowanie, pranie, podlewanie roślin.
Wymagania: Pani, z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością niemieckiego, niepaląca,
LOKALIZACJA: Norymberga
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 15.12.2016.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597151

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 11:48:31
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl