Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Mechanik pojazdów ciężarowych (1900 euro/netto)

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta działającego na terenie Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Niemcy- Hamburg

Zakres obowiązków:
• Diagnostyka, naprawa, obsługa i konserwacja wszystkich rodzajów marek samochodów ciężarowych

Wymagania:
• Umiejętność samodzielnego badania i diagnozowania pojazdów
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Minimum 4 ostatnie lata doświadczenia na w/w stanowisku
• Prawo jazdy kat. B+ własny samochód

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 12 EURO/NETTO + dodatki za nadgodziny
• Kwaterę opłaconą przez pracodawcę
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres praca@findstaff.pl z dopiskiem „Mechanik pojazdów ciężarowych Niemcy”.

Ogłoszenie nr 597112

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 11:04:37
Ilość wyświetleń:
12
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: findstaff

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: office@findstaff.pl