Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka od 18.12 za 1300 euro netto + 200 euro

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy osoby do opieki nad panią 88 l w Bingen koło Frankfurtu nad Menem.

Podopieczna jest radosna i uśmiechnięta. W dzień ogląda telewizor albo śpi. Na spacer jedzie na wózku. Potrzebuje pełnej opieki (mycie, ubieranie, pomoc przy jedzeniu, sprzątanie), ponieważ jest słaba. Ma problemy z mówieniem i jedną nie w pełni sprawną rękę. Oprócz demencji i inkontynencji nie ma żadnych innych chorób. Podaje się jej różne leki, które są przygotowywane przez córkę. Staruszka nie ma diety, kuchnia jest według jej upodobań. Przygotowane posiłki jej smakują. Zakupy robi córka (dobrej jakości, bez ograniczeń).

W tym samym domu mieszka córka podopiecznej, która pomaga w opiece. Druga córka odwiedza ją raz w tygodniu. Rodzina jest miła i w porządku. W pokoju opiekunki/na jest internet. W domu dostępny jest telewizor. Czas wolny 2 godziny dziennie około południa.

Wymagamy dobrej/bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy 1300 euro miesięcznie netto, zwrot kosztów podróży, zatrudnienie na warunkach niemieckich oraz dodatek świąteczny w kwocie 200 euro netto.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem 74 640 6868 lub 74 640 5253 bądź pod adres e-mail biuro2@euroservice.net.pl

W naszej bazie posiadamy bardzo dużo ofert pracy- zarówno nowe zlecenia jak i zmiany o różnej długości już od 2 tygodni. Gwarantujemy wysokie stawki oraz zatrudnienie w Niemczech. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.

Euro ServicePowiększ
    

Ogłoszenie nr 597097

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-11-28 10:37:04
Ilość wyświetleń:
37
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: omegacdk
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Świdnica
Nr telefonu: 74 640 68 68
Nr telefonu: 74 640 52 53
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro2@euroservice.net.pl