Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator maszyn - Niemcy - darmowa kwatera

Oferta pracy w Niemczech

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejscowość: Niemcy, okolice Norymbergi/Wurzburga

Obowiązki:
• Obsługa wózka widłowego wysokiego składu do 12, 5m
• Wózki: czołowe, z kamerą i kabiną unoszącą się do góry
• Przewóz towarów z punktu A do punktu B
• Praca w dużej, logistycznej firmie
Wymagamy:
• Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym wysokiego składu
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• Stałą pracę w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
• Dodatki za nadgodziny +25%
• Dodatki za nocki +25%
• Dodatki za niedziele +50%
• Dodatki za święta +100%
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce
• Darmowe zakwaterowanie

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres wroclaw@uniapol.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597041

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 08:53:17
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
9.61

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Uniapol2013
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: wroclaw@uniapol.pl