Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Poszukujemy opiekunek osób starszych do Niemiec

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy firmą specjalizującą się w oddelegowywaniu Opiekunek do osób starszych mieszkających na terenie Niemiec. Nasza firma oferuje legalną pracę dla kobiet. Jeśli szukasz pracy nie trać czasu zgłoś się do nas.

Oferujemy:
- legalną pracę w Niemczech,
- ubezpieczenie społeczne opłacane od kwoty 4055, 00 zł
- Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
- delegowanie na podstawie formularza A1
- zmiany co 2 miesięce z możliwością przedłużenia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- oferty dobierane są indywidualnie zgodnie z kwalifikacjami kandydatek
- bezpłatne zakwaterowanie/ pokoje do własnej dyspozycji /
bezpłatne pełne wyżywienie
- pomoc przy podjęciu pracy i wsparcie w czasie jej trwania
- pomoc naszego koordynatora na terenie Niemiec
- zwrot kosztów podróży do 150 Euro

Obowiązki:
- opieka nad osobą straszą
- pomoc w codziennej toalecie
- pomoc w zajęciach i codziennych czynnościach domowych
- dotrzymywanie towarzystwa / rozmowy, czytanie gazet, gry /
- chodzenie na spacery, zajęcia terapeutyczne, gimnastykę, pływalnię

Oczekujemy, aby nasza opiekunka wykonywała pracę w sposób serdeczny i była pomocna w życiu codziennym starszej osoby .

Wymagania:
- kobiety w wieku od 35 lat - 60
- łagodne i pogodne usposobienie
- dobry stan zdrowia
- cierpliwość
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, komunikatywnym, dobrym
- doświadczenie w opiece
- mile widziane posiadanie prawa jazdy

Więcej info. udzielę tel.
32 237 47 04, 730 555 570
lider.sc@wp.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 597039

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 08:45:05
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: lider01
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32 237 47 04
Nr telefonu: 730555570

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: lider.sc@wp.pl