Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spokojne zlecenie do mobilnej Seniorki od 18.12

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma,  świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy : Niemcy – Dornstadt
Termin wyjazdu : 18.12.2016
Wynagrodzenie :1100€

Ogólny opis :

Do opieki Pani lat 88. Cierpi na niedosłuch, ma także problemy ze wzrokiem – widzi zarysy dużych przedmiotów. Podopieczna porusza się przy balkoniku. Ma słabszą jedną stronę ciała w wyniku przebytego udaru. Na noc zakłada pieluchomajtki, natomiast nie trzeba w nocy wstawać. Pani mieszka w dużym ( 160m) domu jednorodzinnym. Odwiedzają ją regularnie dwie córki.

Zakres obowiązków:

-pomoc przy codziennej toalecie
-prowadzenie gospodarstwa domowego
-zakupy, wizyty lekarskie
-kontrolowanie przyjmowania leków
-spacery, wspólne spędzanie czasu

WYMAGANIA:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-kobieta ( 35-65 lat )
-doświadczenie w opiece
-brak nałogu tytoniowego
-prawo jazdy kat.B mile widziane

ZAPEWNIAMY :

-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50€
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI  Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM
- KOMUNIKATYWNYM
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com

tel.:( 58) 620 99 96
tel.: 576 115 628 - lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

Powiększ

Ogłoszenie nr 597032

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 08:24:42
Ilość wyświetleń:
33
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KonikGdynia

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com