Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka dla sympatycznego Pana Bernarda- Mosbach

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma,  świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy : Niemcy - Mosbach
Termin wyjazdu : od 19.12 na 8 tyg
Wynagrodzenie : 1150 €

Ogólny opis :
Do opieki Pan lat 86. Podopieczny choruję na cukrzycę, jest częściowo inkontynentny. Porusza się za pomocą balkonika – wymaga pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Pan Bernard ma początki demencji i niekiedy bywa zagubiony w czasie. Trzeba pomóc w ubieraniu i toalecie. Nie trzeba dźwigać ani wstawać w nocy. Senior bierze leki i przesypia noce. Lubi towarzystwo ludzi.
Do dyspozycji opiekunki pokój z osobną łazienką. Jest telefon stacjonarny do Polski.

Zakres obowiązków :
sprawowanie opieki nad podopieczną, gotowanie, sprzątnie, pranie, zakupy oraz pomoc w codziennych czynnościach ( kąpiel, ubieranie ).
Podopieczna wymaga nieco pomocy przy korzystaniu z toalety ( wkładki )
Nie ma nocnego wstawania.

Wymagania :
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym+
- doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY :
- legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK ( niemiecka emerytura, kindergeld )
- atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od znajomości języka i warunków pracy ( do 1400€)
- bonus w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom - 50€
- podwójne diety i premie na Święta
- zwrot kosztów podróży
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
- terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
- opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM
- KOMUNIKATYWNYM
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com

tel.:( 58) 620 99 96
tel.: 576 115 628 - lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

Powiększ

Ogłoszenie nr 597030

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-28 08:22:21
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KonikGdynia

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: gdynia.konik@gmail.com