Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Holandia - Dam prac

PRACA PRZY KWIATACH SZKLARNIOWYCH -BEGONIE -名I邛A

Oferta pracy w Holandii

Praca d逝goterminowa, tak瞠 przez okres 安i徠.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydat闚 r騜nych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w r騜nych bran瘸ch na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poni瞠j przedstawiamy jedn z nich.

Zainteresowani Kandydaci, kt鏎zy spe軟iaj wymagania, proszeni s o klikni璚ie w link i aplikowanie:
bit.ly/2gs8xMp

Prosimy o zapoznanie si ze szczeg馧ami oferty.

Opis stanowiska:
szereg prostych prac szklarniowych przy kwiatach,
uprawa i przygotowanie do sprzeda篡.

Wymagania:
mile widziane do鈍iadczenie na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, pozwalaj帷a na bezpo鈔edni kontakt ze wsp馧pracownikami,
prawo jazdy kategorii B-mile widziane.

Oferujemy:
legaln prac, zgodn z holenderskim Uk豉dem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezb璠nych formalno軼i administracyjno-prawnych,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiek koordynator闚,
stawk 9, 34 € brutto za godzin pracy,
40 i wi璚ej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania:81, 00 € za tydzie,
koszt ubezpieczenia: 20, 35 € za tydzie.

Dodatkowe informacje:
brak

Wszystkie aktualne oferty:
cosmoworker.es-candidate.com/pl/offers/eu/

Je瞠li masz pytania, zadzwo:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedzia貫k - pi徠ek: 8:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomo嗆, kt鏎 otrzymasz na swoj skrzynk mailow po z這瞠niu aplikacji na ofert pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dzi瘯ujemy za zainteresowanie nasz ofert
Zesp馧 Cosmoworker
Powy窺za oferta jest ofert pracy na podstawie umowy o prac tymczasow
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zg這szenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2016 ⓒ

Powi瘯sz

Og這szenie nr 596917

Kategoria:
Holandia - Dam prac
Opcje premium:
- Wyr騜nienie
Data dodania:
2016-11-26 14:21:07
Ilo嗆 wy鈍ietle:
183
Stawka za godzin:
9.34

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Cosmoworker
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Wielkopolskie
Miasto: Pozna
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu