Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

OBSŁUGA MASZYNY + PAKOWANIE NAKLEJEK -STAŁA -J.ANG

Oferta pracy w Holandii

Praca długoterminowa. Czysta, lekka praca.
Obsługa maszyny konfekcjonującej naklejki oraz ich pakowanie.
Wymagane doświadczenie w obsłudze maszyn.
Jedno stanowisko dla jednego pracownika.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o kliknięcie w link i aplikowanie:
bit.ly/1UmtnIP

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:
konfekcjonowanie wydrukowanych i podzielonych naklejek na rolkach,
obsługa maszyny drukującej etykiety,
kontrola pracy maszyny,
szybkie usuwanie powstałych nieprawidłowości w procesie drukowania.

Wymagania:
doświadczenie przy obsłudze maszyn - wymagane,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
prawo jazdy kategorii B mile widziane
dyspozycyjność na okres co najmniej 6 miesięcy,
chęć do pracy w zespole międzynarodowym,
gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym,
samodyscyplina i motywacja.

Oferujemy:
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę 9, 45 € brutto za godzinę pracy,
38 i więcej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania:78, 00 € za tydzień,
koszt ubezpieczenia: 20, 36 € za tydzień.

Dodatkowe informacje:
brak

Wszystkie aktualne oferty:
cosmoworker.es-candidate.com/pl/offers/eu/

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2016 ⓒ

Powiększ

Ogłoszenie nr 596852

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-25 18:52:31
Ilość wyświetleń:
123
Stawka za godzinę:
9.45

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Cosmoworker
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu