Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

PRACOWNIK PIECZARKARNI -RUNNER -STAŁA PRACA! 10, 5

Oferta pracy w Holandii

Praca długoterminowa, niezależna od warunków atmosferycznych.
Przyjemna, dobrze płatna praca.
Mile widziane doświadczenie przy zbiorze i magazynowaniu pieczarek lub pracach rolniczych.
Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Holandii i Belgii.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o kliknięcie w link i aplikowanie:
bit.ly/2d01mrP

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:
pełen zakres prac w pieczarkarni,
nawożenie, nawadnianie, transport, ważenie, kontrola jakości, itp.

Wymagania:
minimum 2-letnie doświadczenie lub motywacja do nauki,
umiejętność rozpoznawania chorób pieczarek lub motywacja do nauki,
więcej niż komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
dyspozycyjność na długi okres czasu,
prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę od 10, 50€ brutto za godzinę pracy dla kandydatów spełniających wszystkie powyższe wymagania,
40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 70, 00 € za tydzień,
koszt ubezpieczenia: 21, 50 € za tydzień.

Dodatkowe informacje:
brak

Wszystkie aktualne oferty:
cosmoworker.es-candidate.com/pl/offers/eu/

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
www.fb.com/Cosmoworker
www.linkedin.com/company/cosmoworker
2016 ⓒ

Powiększ

Ogłoszenie nr 596840

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-25 18:15:43
Ilość wyświetleń:
250
Stawka za godzinę:
10.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Cosmoworker
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu