Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter instalacji sanitarnych / Hydraulik Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

EUROSERVICES POLSKA SP. Z O.O. o numerze KRAZ 1069 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:
Monter Instalacji Sanitarnych / Hydraulik
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy

Obowiązki:
- montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód
- wykształcenie kierunkowe lub techniczne
Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, MOŻE BYĆ W JĘZYKU POLSKIM.

Ogłoszenie nr 596816

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-25 16:28:56
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euroservicess
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Niemodlin

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: adr@euroservices.com.pl