Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

PLAUZOWANIE CHRYZANTEM - od zaraz

Oferta pracy w Holandii

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Plauzowanie chryzantem

Miejsce pracy: (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
OPIS STANOWISKA:

Praca w szklarni przy kwiatach (chryzantemy) polegająca na obrywaniu zbędnych kwiatów i pozostawianiu głównego pąka. Praca wykonywana w zespołach.

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność do pracy „od zaraz” – warunek konieczny
- gotowość do nawiązania współpracy na okres min. pół roku – warunek konieczny
- gotowość do podjęcia pracy w okresie świątecznym
- mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- zakwaterowanie (odpłatne 82, 50 EUR tygodniowo), ubezpieczenie (odpłatne 23, 03 EUR tygodniowo)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku „Aplikuj na tę ofertę” lub przesłanie CV w wersji polsko i angielsko (niemiecko) języcznej przez formularz zgłoszeniowy:

gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: (+48 790 368 373) mailowego (biuro@gsuinter-work.pl) lub do zadawania pytań na czacie znajdującym się na naszej stronie www ( www.gsuinter-work.pl).

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Powiększ

Ogłoszenie nr 596796

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-25 15:51:09
Ilość wyświetleń:
66
Stawka za godzinę:
9.34

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl