Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner i pakowacz mięsa, Chemnitz Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do miasta Chemnitz, mężczyzn na stanowisko:komisjoner i pakowacz mięsa. Wymagane jest ukierunkowane doświadczenie przy mięsie lub w branży spożywczej oraz znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 20 (praca tylko dla mężczyzn)
• Miasto: okolice Chemnitz, Saksonia Niemcy
• Praca jest aktualna natychmiast lub w późniejszym terminie
• Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej
• Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (40 do 50 godz. tygodniowo)
• Główne zadania:
• Porcjowanie, pakowanie i etykietowanie mięsa

Wymagania:
• Mężczyzna w młodym wieku
• Wymagane udokumentowane doświadczenie przy pracy na stanowisku: Pakowacz, komisjoner w przemyśle spożywczym (optymalnie w przetwórstwie mięsa)
• Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
• Aktualny niemiecki atest do pracy w przemyśle spożywczym (Hygiene / Gesundheitsschutzbelehrung) mile widziany, ale nie konieczny

Proponujemy:
• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna: 9, 00 euro brutto
• Zarobek netto ok. 1250 euro (w zależności od ilości przepracowanych godzin)
• Kwatera zapewniona i kosztuje 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52

Powiększ

Ogłoszenie nr 596756

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-25 14:48:35
Ilość wyświetleń:
33
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Stuttgart
Nr telefonu: 0049 151 459 680 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@polfach.de