Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

UKŁADANIE BUKIETÓW - tylko z doświadczeniem!

Oferta pracy w Holandii

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Układanie bukietów kwiatowych

Miejsce pracy: Alsmeer (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: 5 lub 12 grudnia 201
Opis stanowiska:
- praca przy tworzeniu bukietów
- praca manualna i precyzyjna
- praca na hali produkcyjnej

Wymagania:
- doświadczenie w układaniu bukietów kwiatowych - warunek konieczny!
- sprawność manualna, precyzja
- mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni przy kwiatach
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- pracę na 2-3 tygodni (włącznie z tygodniem świątecznym)
- gwarancję min. 32 godz. tygodniowo
- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- zakwaterowanie, ubezpieczenie
- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na:
gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i załączenie CV w języku polskim i angielskim

UWAGA: jeśli nie masz doświadczenia w układaniu bukietów nie aplikuj na tą ofertę!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego (+48 790 368 373), mailowego (biuro@gsuinter-work.pl) lub zadawania pytań na czacie znajdującym się w prawym dolnym rogu naszej strony www ( www.gsuinter-work.pl)

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI.

Powyższa oferta nie przewiduje zatrudnienia dla par!

Powiększ

Ogłoszenie nr 596726

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-25 13:49:01
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
8.87

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl