Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka nad 76-letnią panią z Geislingen.Od 30.11

Oferta pracy w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą

Podopieczna:
Wiek: 76 lat Wzrost: 160 cm Waga: 87 kg
Podopieczna ma I grupę inwalidzką i jest po wylewie. Cierpi na demencję, inkontynencję, ma nadciśnienie. Podopieczna ma specjalistyczne łóżko, materac przeciwodleżynowy, krzesło toaletowe, porusza się za pomocą rollatora albo wózka inwalidzkiego. Noce przesypia spokojnie.

Obowiązki:
Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach: pomaga w myciu, w ubieraniu, w toalecie. Zmienia w nocy pampersa. Dodatkowo prowadzi gospodarstwo domowe. Towarzyszy podczas wizyt u lekarza.
Informacje dodatkowe:
Podopieczna mieszka w domu w miejscowości Geislingen. Dla opiekunki do dyspozycji jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Możliwość zrobienia zakupów 10min. pieszo.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 596690

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-25 12:52:02
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KamilaGos

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kamila.gos@pmh.info.pl