Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator-programista prasy krawędziowej (Niemcy)

Oferta pracy w Niemczech

Certyfikowana, niemiecka agencja pośrednictwa pracy AUGUSTA jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Jesteśmy firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Służymy również wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Operator-programista prasy krawędziowej na terenie Niemiec (Bawaria)

Obowiązki:

obsługa prasy krawędziowej
nastawianie i programowanie maszyny
praca z cienkimi blachami
praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

gotowość do szybkiego podjęcia pracy
minimum 2 lata doświadczenia jako operator programista prasy krawędziowej
min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

umowę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
ubezpieczenie
możliwość pracy w nadgodzinach
długoterminowe zatrudnienie
pomoc telefoniczną polskich koordynatorów

Wyślij do nas swoje CV na adres: praca@jestemkontent.pl

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 519 591 300.

Życzymy powodzenia !
Zespół Rekrutacji
AUGUSTA

Ogłoszenie nr 596666

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-25 11:54:31
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: augustaniemcy
Państwo: Polska
Miasto: Augsburg
Nr telefonu: 519 591 300

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@jestemkontent.pl