Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Hiszpania - Dam pracę

Magazynier- Pracownik magazynu Cargo Holandia

Oferta pracy w Hiszpanii

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko: Magazyniera/ Pracownika magazynu Cargo
Miejsce pracy: Amsterdam Airport Schiphol
Międzynarodowy port lotniczy Amsterdamu, największy w Holandii.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa, weekendy: niedziele, Święta)
• nienaganna postawa społeczna
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność współpracy w zespole
• mile widziane doświadczenie w pracy na lotnisku
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku:
• rozładunek i załadunek przesyłek
• weryfikacja dokumentów przewozowych
• prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującym regulaminem
• odpowiednie składowanie przesyłek szczególnego rodzaju
• prowadzenie ścisłej ewidencji przesyłek wartościowych i zapewnienie ich bezpiecznego przechowywania

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowym środowisku
• stabilność zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne szkolenia i certyfikaty
• zakwaterowanie
• holenderski kontrakt/ umowę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl, e.balbierz@derksen-polska.pl, d.faka@derksen-polska.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie nr 596587

Kategoria:
Hiszpania - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-25 10:28:01
Ilość wyświetleń:
219
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Derksen
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 575100025

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: z.bozowska@derksen-polska.pl