Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

OKRĘCANIE POMIDORÓW - z doświadczeniem!

Oferta pracy w Holandii

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Okręcanie pomidorów

Miejsce pracy: IJsselmuiden (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: 2 tydz. stycznia 201
Opis stanowiska:
praca przy okręcaniu pomidorów (w prawą stronę, zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara)

Wymagania:
- doświadczenie przy okręcaniu pomidorów – warunek konieczny
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie – € 9, 98 brutto / godz.(dla osób powyżej 22 r. ż.)
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

UWAGA! Jeśli nie masz doświadczenia nie aplikuj na tę ofertę!

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na:
gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i nadesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 790 368 373), mailowego (biuro@gsuinter-work.pl) lub zadawanie pytań na czacie w prawym dolnym rogu naszej strony www ( www.gsuinter-work.pl).

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

NIE GWARANTUJEMY WSPÓLNEGO WYJAZDU ANI ZAKWATEROWNIA DLA PAR

Powiększ

Ogłoszenie nr 596558

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-25 09:40:55
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
9.98

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gsuinterwork
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 517 677 303
Nr telefonu: +48 790 368 373
Skype:
Jana Pawła II

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gsuinter-work.pl