Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Praca na szklarni z pomidorami od 19.12.2016

Oferta pracy w Holandii

Wyjazd 17.12.2016, Rozpoczęcie pracy 19.12.2016

OPIS STANOWISKA PRACY:
- pielęgnacja sadzonki pomidora
- zbiór pomidorów
- obcinanie liści

MIEJSCE PRACY: Holandia, rejon Rotterdamu/Zwolle

WYMAGANIA:
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- dobry stan zdrowia i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
- min. 38h tygodniowo do przepracowania
- legalną pracę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- zakwaterowanie i dojazd do pracy na terenie Holandii
- opiekę polskich koordynatorów

STAWKA GODZINOWA BRUTTO DLA KONKRETNEGO WIEKU:
18 - 20 lat - 5.70 euro ( zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 40 euro)
21 lat- 6,72 euro (zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 50 euro)
22 lata- 7,87 (zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 60 euro)
23 i więcej- 9,26 (zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 75+20 euro)

Powiększ

Ogłoszenie nr 596532

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2016-11-25 09:19:40
Ilość wyświetleń:
81
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aldora
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Kędzieryzn-Koźle
Nr telefonu: 77 480 20 15

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@aldora.com.pl