Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Blacharz Samochodowy - Irlandia Polnocna

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Blacharz Samochodowy z doswiadczeniem

Miejsce pracy: Irlandia Polnocna, Ballynahinch

Opis stanowiska:

- demontaz uszkodzonych czesci pojazdow oraz montaz nowych

- naprawa wgniecen i innych uszkodzen

- wykonywanie wszelkich napraw blacharskich

- reczne poprawy lakiernicze

- naprawa samochodow powypadkowych

- punktowe naprawy lakiernicze

- wyprowadzenie wgniotow na powierzchniach lakierowanych przy uzyciu specjalistycznych narzedzi

Wymagania:

- minimum 10-cio letnie doswiadczenie na stanowisku blacharza samochodowego

- prawo jazdy kat. B

- podstawowa znajomosc jezyka angielskiego

- precyzja, dokladnosc, sumiennosc, uczciwosc, odpowiedzialnosc za wykonywana prace i jakosc wykonywanej pracy

Oferujemy:

- stale zatrudniene na caly etat - 40 godzin tygodniowo

- wynagrodzenie: £10-£12 (w zaleznosci od doswiadczenia)

- zakwaterowanie dostarczone przez pracodawce, platne przez pracownika

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV na adres:
annaciepielewska@gmail.com

Ogłoszenie nr 596472

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 19:45:38
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: McVeigh
Państwo: United-Kingdom
Miasto: Ballynahinch

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: annaciepielewska@gmail.com