Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Szwecja - Dam pracę

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Oferta pracy w Szwecji

Poszukuje osoby chętnej do pracy jako blacharz samochodowych (z doświadczeniem w naprawach powypadkowych).

Miejsce wykonywania pracy: SZWECJA, okolice miasta Stockholm

Opis stanowiska pracy:
- wykonywanie prac blacharskich,
- prace blacharskie związane z naprawą karoserii samochodów różnych marek,
- demontaż i montaż elementów karoserii, jak również zderzaków, drzwi oraz siedzeń,
- prostowanie zagnieceń, wyciąganie nadwozia na ramie, spawanie, szpachlowanie,

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia zawodowego, kierunkowego,
- doświadczenia zawodowego (jako blacharz samochodowy),
- wiedzy na temat technologii blacharskiej,
- dyspozycyjności na dłuższy okres czasu,
- odpowiedzialności.

Pracownikom oferujemy:
- legalną pracę,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- atrakcyjne zarobki,
- bezpłatne dojazdy do pracy.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV na adres e-mail: iwona@wedabil.se w tytule wpisując: Blacharz samochodowy, lub kontakt tel. 0046767464510 w godz.18-20.

Ogłoszenie nr 596441

Kategoria:
Szwecja - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 16:22:55
Ilość wyświetleń:
118
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PRACAWEDA
Państwo: Sweden
Miasto: SODERTALJE
Nr telefonu: 0046767464510