Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka nad Seniorką w Mainz - wysoka premia świąte

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 877/2016
Miejsce pracy: 55126 Mainz
Firma: Professional Care 24 sp. z o.o.
Termin: od 27 listopada


Za wyjazd na tę ofertę przewidziano dodatkowy bonus świąteczny – do 400 euro netto!

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
Pani 79 lat-165 cm-84 kg. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Podopieczna choruje na demencję i cukrzycę oraz ma problemy ze wzrokiem (nosi okulary). Porusza się samodzielnie. Jest osobą przyjazną, która lubi spacery, teatr, koncerty i wystawy. Potrzebuje wsparcia w kąpieli, pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu. Do obowiązków należy prowadzenie domu tj. gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie . Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa na 3 godziny. Ważne jest włączanie podopiecznej w czynności prowadzenia domu. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z własną łazienką, TV oraz dostępem do Internetu.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Czynne prawo jazdy. Doświadczenie w pracy z demencją.

Oferujemy:
Atrakcyjną premię świąteczną do 400 euro netto! Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4055 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care 24 Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Powiększ
    

Ogłoszenie nr 596383

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-11-24 14:38:34
Ilość wyświetleń:
30
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl