Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

PRODUKCJA SAŁATEK/SURÓWEK JEDNODNIOWYCH, Goes

Oferta pracy w Holandii

PRODUKCJA SAŁATEK/SURÓWEK JEDNODNIOWYCH, Goes, Holandia

Zakres obowiązków: przygotowywanie sałatek (mycie, obieranie, krojenie i pakowanie warzyw)

Wymagania: prawo jazdy B., mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy: zakwaterowanie i dojazd do pracy, kontrakt całoroczny od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie CV na adres biuro@hmserwis.pl w temacie wiadomości: sałatki

HM Serwis, nr licencji 6680
Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax 91 484 0754, 509 824 843

Powiększ

Ogłoszenie nr 596360

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 14:05:31
Ilość wyświetleń:
917
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: hmserwis
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Nr telefonu: 91 484 0754

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@hmserwis.pl