Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Spawacz TIG (rury CO) (LST/06/16)

Oferta pracy w Belgii

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz TIG (rury CO)

Miejsce pracy: Geel

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku spawacza TIG.
Spawanie rur ciepłowniczych ze stali czarnej - DN 250 mm (90% czasu pracy).
Praca na budowach przemysłowych, w blokach jak również domach jednorodzinnych.

Wymagania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz TIG.
Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
Własny samochód - mile widziany.
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Powiększ

Ogłoszenie nr 596317

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 12:11:57
Ilość wyświetleń:
37
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Weegree
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: OPOLE
Nr telefonu: 775431852
Nr telefonu: 775431853

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@weegree.com