Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pilne! Od zaraz do 85-letniej pani z Leverkusen

Oferta pracy w Niemczech

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ:
Wiek: 85 lat Wzrost: 160 cm Waga: 85 kg
Podopieczna cierpi na reumatyzm i zwyrodnienie stawów. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrafi również zrobić kilka kroków przy rolatorze. Ze względu na bóle stawowe musi przyjmować tabletki przeciwbólowe. Sporadycznie przebudza się w nocy i idzie do toalety sama.
Komunikacją przebiega bez problemów, jest osobą inteligentną, rozmowna i z poczuciem humoru. Lubi gry planszowe oraz karty. Często ogląda filmy i seriale, słucha muzyki.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu na parterze (75m2). Opiekunka ma do dyspozycji pokój 20m2 z tv, flatrate do PL oraz Internet.
Regularnie przychodzi specjalista od stóp oraz ogrodnik. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 596279

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 11:10:03
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KamilaGos

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kamila.gos@pmh.info.pl