Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik magazynowy do regeneracji europalet ofer

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do regeneracji europalet
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
Niemcy, Grünstadt

Zakres obowiązków:
regeneracja palet typu CP3 przy pomocy elektronarzędzi np. gwoździarki, obrabiarki
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca w systemach zmianowych;

Wymagania:
dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna,
doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:
pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
premie uzależnione od efektów pracy,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskiego koordynatora.

Kontakt:
E-Mail: m.kuczak@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Powiększ

Ogłoszenie nr 596274

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 11:01:01
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe