Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca od zaraz

Oferta pracy w Niemczech

Od zaraz poszukujemy osob chetnych do pracy w zawodach:
Hydraulik / Monter instalacji-, Wentylacji-, Klimatyzacji

Opis stanowiska:
- montaż oraz instalacja urządzeń gazowych, wodnych, grzewczych oraz sanitarnych
- instalacja oraz konserwacja systemów ściekowych, grzewczych
- renowacja oraz wymiana instalacji w starych oraz montaż instalacji w nowych
budynkach
- prace związane z techniką grzewczą,

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
- stawkę godzinową
- dietę dzienną
- dodatki świąteczne oraz urlopowe
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach
- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

Wymagania:
- minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (koniecznosc porozumiewania sie w przynajmniej minimalnym stopniu na budowach)
- gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec od zaraz
- doswiadczenie na stanowisku pracy w danych zawodach
- prawo jazdy kat. B
- własny samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Ogłoszenie nr 596248

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-24 09:55:57
Ilość wyświetleń:
44
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Martusia2812
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Marta.Niemiec@pieninggmbh.de