Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka od 27.11- pilny wyjazd-Pani 81l

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy zdecydowanej opiekunki osób starszych od 27.11/niedziela/.na 2mc z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM, DOŚWIADCZENIEM, MOŻE BYĆ OSOBA PALĄCA -NOWE ZLECENIE
Pani 81lat, waga 65kg wzrost 160CM z nowotworem, większość czasu spędza w łóżku, wstaje do posiłków, toalety i mycia .Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w 879677 Wembach-wioska w Badenii - Niemcy .W domu jest internet
Wynagrodzenie netto 1300 Euro /miesiąc plus dodatek Świąteczno -Noworoczny. Umowa zlecenie, zwrot kosztów podróży 150 Euro, , wyżywienie i zakwaterowanie
Obowiązki:
-czynności towarzysko- opiekuńcze
-prowadzenie domu, , gotowanie, zakupy, dbałość o porządek
-czynności aktywizujące
Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi /w Niemczech -referencje warunek konieczny
- rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ciepło, empatia, wyrozumiałość, brak nałogu alkoholowego, palenie na zewnątrz
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym, swobodną komunikację.
-gotowość do wyjazdu na 2 msc
Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o aplikację na email: opiekunmed@vp.pl z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych lub kontakt telefoniczny +48662006139 .Zapraszamy do kontaktu.

Ogłoszenie nr 596156

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2016-11-23 17:25:37
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
1300.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Opiekunmed
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Skawina
Nr telefonu: 0048666303832
Nr telefonu: 0048662006139
Skype:
opiekunmed

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info.niemcy@op.pl
opiekunmed@vp.pl