Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pani w ok. Schweinfurt)

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 96l 70kg 170cm, Pani ze średnią demencją, inkontynencją, ograniczone możliwości poruszania się, wahania ciśnienia. Porusza się z pomocą lub na wózku, współpracuje przy transferze. Mocno ograniczony słuch, ograniczona mowa. Co drugi dzień przychodzi PD do sprzątania. Lubi czytać, rozwiązywać szarady, muzykę, spacery (na wózku), rozmowy, gry karciane.
Warunki pobytowe: Pani mieszka w mieszkaniu, 85m2, 3 pokoje, miasteczko, sklepy 15min., komunikacja 1min, . DLA OPIEKUNKI: pokój, TV i Internet, Flatrate
OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, higienie intymnej, toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o lekarstwach. Gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, podlewanie kwiatów.
Wymagania: kobieta, z doświadczeniem i komunikatywną znajomością niemieckiego, niepaląca
LOKALIZACJA: BAD KISSINGEN (25km Schweinfurt)
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 28.11.2016.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24
Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530-074-204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 596086

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-23 13:43:33
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl