Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka od 02.12 na 2 msc z kom.j.niemieckim

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy opiekunki osób starszych od 02, 12-.na 2mc z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM, DOŚWIADCZENIEM, NIEPALĄCEJ -NOWE ZLECENIE
Pani 91lat, waga 80kg wzrost 16cm porusza się z rolatorem, demencją, niedosłysząca, obecnie Pflegestufe 2, Pflegedienst przychodzi 1x dziennie .Podopieczna mieszka z samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem w 89584 Ehingen- - Niemcy .
Wynagrodzenie netto 1350 Euro /miesiąc plus dodatek Świąteczno -Noworoczny. Umowa zlecenie, zwrot kosztów podróży 130 Euro, , wyżywienie i zakwaterowanie, jest dostęp do internetu.
Obowiązki:
-czynności towarzysko- opiekuńcze/ wspólne wyjścia, rozmowy, asekuracja przy kąpieli, ubieraniu/
-prowadzenie domu, , gotowanie, zakupy, dbałość o porządek
-czynności aktywizujące
Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi z demencją /w Niemczech -referencje warunek konieczny
- rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ciepło, empatia, wyrozumiałość, brak nałogów!
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym, swobodną komunikację.
-gotowość do wyjazdu na 2 msc
-prawo jazdy mile widziane ale niekonieczne -jest samochód do dyspozycji
Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o aplikację na email: opiekunmed@vp.pl z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych lub kontakt telefoniczny +48662006139 .Zapraszamy do kontaktu.

Ogłoszenie nr 596083

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2016-11-23 13:39:54
Ilość wyświetleń:
40
Stawka za godzinę:
1350.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: opiekunmed
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Skawina
Nr telefonu: 0048666303832
Nr telefonu: 0048662006139
Skype:
opiekunmed

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info.niemcy@op.pl
opiekunmed@vp.pl