Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Blacharz samochodowy- Niemcy- atrakcyjne zarobki!

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy-Passau
Zakres obowiązków:
• Naprawa szkód powypadkowych
• Montaż i demontaż części oraz elementów karoserii
• Przeprowadzenie kompleksowej kontroli jakości
Wymagania:
• Minimum 4 ostatnie lata doświadczenia w pracy na w/w stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie
• Własny samochód+ prawo jazdy kat. B
Mile widziana:
• Umiejętność spawania potrzebna do małych i dużych napraw będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Kwaterę opłaconą przez pracodawcę
• Wynagrodzenie 12.00 EURO/NETTO/ h+ dodatki za nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Blacharz Niemcy”

Ogłoszenie nr 596042

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-23 12:10:08
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: findstaff
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@findstaff.pl