Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kosmetyczka, masażystka

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku:
KOSMETYCZKA / MASAŻYSTKA
Miejsce pracy: Niemcy, Juist

Główny zakres obowiązków:
• wykonywanie zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej oraz SPA
• wykonywanie manicure/pedicure
• wykonywanie masaży klasycznych oraz specjalistycznych (refleksologia)
• dbanie o hignienę pracy i otoczenia

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobra znajomość preparatów kosmetycznych oraz urządzeń kosmetycznych
• znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym (opcjonalnie j. angielski)
• zainteresowanie tematyką urody, zabiegów pielęgnacyjnych itp
• dobra organizacja pracy własnej
• otwartość, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej w pełnym wymiarze godzin
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Niemiec
• bezpłatne szkolenia wewnętrzne
• opiekę polskiego koordynatora.

Ogłoszenie nr 596002

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-23 10:24:03
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
1800.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Derksen
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Nr telefonu: 575100025

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail:z.bozowska@derksen-polska.pl