Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Oferta pracy w Niemczech

Oferta: - zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - darmowe zakwaterowanie - atrakcyjne wynagrodzenie 11, 00 €/ h netto - tygodniowe zaliczki Informacje dodatkowe:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: d.wierzbicki-daar@web.de, kontakt telefoniczny Dariusz Wierzbicki pod nr Tel: + 49 152 15975615

Obowiązki: - praca przy montażu instalacji sanitarnych oraz grzewczych Wymagania: - ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne, (mile widziane) - wymagane doświadczenie przy montażu instalacji grzewczych - doprowadzenie wody zimnej i ciepłej - doświadczenie przy instalacji kotłów grzewczych, ogrzewania podłogowego, wanien, brodzików, wc i umywalek - dokładności, precyzji, dobrego wzroku - umiejętność czytania rysunku technicznego - min. podstawowa znajomość języka niemieckiego - własny samochód

Ogłoszenie nr 596000

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-23 10:19:50
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: darius13
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: D 07 Graiz
Nr telefonu: 0049 152159 75615

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: d.wierzbicki-daar@web.de