Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz MAG

Oferta pracy w Holandii

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- spawanie prętów zbrojeniowych

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- aktualny certyfikat spawalniczy (135)
- certyfikat VCA
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Mile widziane:
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku angielskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SPAW/NL/2016

Powiększ

Ogłoszenie nr 595999

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-23 10:19:06
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: eurolabora