Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca przy pakowaniu (Niemcy) od 28.11.2016

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821) poszukuje dla niemieckiej firmy produkcyjnej kobiet i mężczyzn do zatrudnienia jako:

Pracowników produkcji (przy pakowaniu)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Zadania:
- Pakowanie żywności, praca w temperaturze 2-6 stopnie C., w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego która będzie weryfikowana telefonicznie
- Prawo jazdy, własny samochód mile widziany
- Licencja na wózek widłowy mile widziana
- Gotowość do współpracy długoletniej
- Punktualność, zaangażowanie

Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę na czas nieokreślony z firmą niemiecką
- Wynagrodzenie 9, 29 Euro/godzinę brutto w okresie próbnym i 9, 53 Euro/godzinę brutto po okresie próbnym
- Wymiar czasu pracy min. 182 godzin miesięcznie (gwarantowany), dodatki za prace w soboty, niedzielę oraz zmianę nocną
- Możliwość awansu
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Możliwość zakwaterowania w pokojach dwoosobowych w cenie 150 Euro miesięcznie (opcja)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy: pakowacz@ep-personal.pl

Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Izabelę Leska pod numerem 601 280 455.

Firma EP Personal nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Powiększ

Ogłoszenie nr 595829

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-22 14:41:29
Ilość wyświetleń:
99
Stawka za godzinę:
9.53

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EPPersonal
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wroclaw
Nr telefonu: 601 280 455

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@ep-personal.pl
[brak możliwości wyświetlania adresów URL/linków bez Opcji premium]