Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka od 15.12 za 1300 + 200 euro netto na 4 tyg

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy osoby do opieki nad panią 83 l. w Aalen w Badenii-Wirtembergii. Podopieczna chodzi sama bez żadnego wsparcia. Jest bardzo miła, sympatyczna, uśmiechnięta i wesoła. Cierpi na demencję, często zapomina. Codziennie około 14 godziny chodzi się z nią na spacery. Starsza pani chętnie sama się myje/kąpie i ubiera. Nie potrzebuje przy tym prawie żadnej pomocy. Całą noc przesypia, nie budzi się.

Opieka obejmuje następujące obowiązki:
- gotowanie
- podawanie leków (przygotowywane przez syna podopiecznej)
- sprzątanie
- ewentualna pomoc przy myciu/ubieraniu

Podopieczna nie ma żadnej diety, przygotowywane posiłki jej bardzo smakują. Zakupy robi synowa lub opiekun/ka. Przeznaczany budżet jest dopasowany do potrzeb podopiecznej. Rodzina od czasu do czasu odwiedza starszą panią. Są to ludzie bardzo sympatyczni. Syn mieszka w pobliżu, córka daleko. Opiekun/ka może czuć się swobodnie. O czasie wolnym można decydować samemu. Najczęściej są to 2 godziny po spacerze oraz wieczory. Pokój opiekunki/na jest duży. Jest w nim telewizja, internet, telefon.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy 1300 euro miesięcznie netto, zwrot kosztów podróży, zatrudnienie na warunkach niemieckich oraz dodatek świąteczny w kwocie 200 euro netto.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem 74 640 6868 lub 74 640 5253 bądź pod adres e-mail biuro@euroservice.net.pl

W naszej bazie posiadamy bardzo dużo ofert pracy- zarówno nowe zlecenia jak i zmiany o różnej długości już od 2 tygodni. Gwarantujemy wysokie stawki oraz zatrudnienie w Niemczech. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.

Euro Service

Powiększ

Ogłoszenie nr 595818

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-22 14:06:47
Ilość wyświetleń:
42
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: omegacdk
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Świdnica
Nr telefonu: 74 640 68 68
Nr telefonu: 74 640 52 53

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@euroservice.net.pl