Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Sortowacz odzieży - 60 km od Fuldy (DE)

Oferta pracy w Niemczech

Professional Work Service sp. z o.o. (nr rej. 11666) jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Dla jednego z naszych klientów aktualnie poszukujemy kandydatów, gotowych podjąć pracę na stanowisku: Sortowacz odzieży używanej na terenie Niemiec.

Oferowane przez nas stanowisko jest pracą bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy zlokalizowanego 60 km od Fuldy (Turyngia)

Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
Czas pracy: 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu

W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą.

Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat!

Zakres obowiązków:

• Sortowanie odzieży używanej

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
• Dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 9, 10 Euro brutto/godz.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Zakwaterowanie: 3-pokojowe mieszkanie (ok. 200 Euro miesięcznie od osoby)
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Opieka konsultanta w trakcie wyjazdu

Forma kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na adres mailowy: produkcja@praca-pws.pl

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. D 01/10/SO

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)

Powiększ

Ogłoszenie nr 595793

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2016-11-22 12:54:16
Ilość wyświetleń:
77
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfWorkService
Państwo: Polska
Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Nr telefonu: 177876146

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: produkcja@praca-pws.pl