Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka od 18.12 na 4 tygodnie za 1600 euro netto

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy osoby do opieki nad panią 86 l w Crailsheim (Badenia-Wirtembergia). Podopieczna jest osobą chodzącą, najczęściej używa balkonika, czasem podpiera się laską, czasem porusza się bez żadnego wsparcia. Jest w dobrym stanie zdrowotnym. Ze względu na problemy z widzeniem konieczne jest częste zakrapianie oczu (codziennie przychodzą do podopiecznej pielęgniarki lub starsza pani sama zakrapia sobie oczy). Słaby wzrok nie utrudnia jej jednak normalnego funkcjonowania. Cierpi na demencję starczą.

Opieka jest lekką pracą, obejmuje niewiele obowiązków: gotowanie, sprzątanie, spacery, zakupy. Podopieczna jest sprawna i właściwie sama robi wszystko: sama się ubiera i myje/kąpie. Nie potrzebuje przy tym żadnej specjalnej pomocy. Sama chodzi do toalety.

Podopieczna spędza czas przede wszystkim na oglądaniu telewizji. Nie trzeba dotrzymywać jej towarzystwa. Trzeba po prostu być ze starszą panią. Długo śpi, bardzo rzadko budzi się w nocy.

Córka podopiecznej mieszka w pobliżu, jest bardzo miła i pomocna. 2-3 razy w tygodniu przychodzi z mężem w odwiedziny. Nie ma specjalnej diety. Zakupy robi opiekunka lub córka, w zależności od ustalenia. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z własną łazienką. W mieszkaniu jest internet oraz telefon.

Wymagamy dobrej/bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy 1400 euro miesięcznie netto, zwrot kosztów podróży, zatrudnienie na warunkach niemieckich oraz dodatek świąteczny w kwocie 200 euro.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem 74 640 6868 lub 74 6405253 lub o kontakt na adres e-mail biuro@euroservice.net.plPowiększ
    

Ogłoszenie nr 595781

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2016-11-22 12:17:24
Ilość wyświetleń:
67
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: omegacdk
Państwo: Polska
Miasto: Świdnica
Nr telefonu: 74 640 68 68
Nr telefonu: 74 640 52 53
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@euroservice.net.pl